Balerina kislány nyaklánc ezüst, rózsaszín balett cipő medállal
| Cikkszám: | 31091 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét kiszállítás |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8 mm x 10 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.10 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.060 Ft
Lehetséges opciók
Ezüst ékszereink 925 ezüstből készülnek és szép ajándék ékszerdobozban küldjük.
TAG-ek: Balerina, kislány, nyaklánc, ezüst, rózsaszín, balett, cipő, medállal
AKCIÓ
-30%
-50%
-70%
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.
Akár -90% kedvezmény
Az akciós termékek száma korlátozott.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét