Hópehely ezüst kislány karkötő - 20 + 4 cm
| Cikkszám: | 43719 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 7 mm x 7 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.8 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 20 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 4 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
9.990 Ft
Hópehely ezüst kislány karkötő - 20 + 4 cm
Kislány karkötő 925 ezüstből, amely szép ajándék lehet óvodai és iskolai ballagásra születésnapra, névnapra vagy különleges alkalmakra. A finoman kidolgozott gyerek karkötők kényelmes viseletet biztosítanak a mindennapokban is.
A Gyerek Ékszer Shop kínálatában többféle ezüst kislány karkötő közül választhatsz. Az ékszerek ajándék díszdobozban érkeznek, így azonnal átadható, kedves meglepetést jelentenek.
TAG-ek: Hópehely, ezüst, kislány, karkötő, cm
A kosarad hamarosan lejár
A kosaradban lévő ékszereket még félretettük Neked, de kb. 5 perc múlva a kosár időkorlátja lejár.
Kosaradban termék van
Ingyenes szállítás 35 000 Ft felett
AKCIÓ
-30%
-50%
-70%
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.
Akár -90% kedvezmény
Az akciós termékek száma korlátozott.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét