Karika kutya lábnyom kislány fülbevaló
| Cikkszám: | 28056 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
3 db elérhető
|
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 9 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.75 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 24 |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
9.040 Ft
Lehetséges opciók
Karika kutya mancs lábnyom lány fülbevaló, gyerek ékszer
925 sterling silver, fémjelzett, ezüst gyerek ékszer, ajándék dizájnos ékszerdobozzal
A gyerek ékszer csomag tartalma: 1 pár gyerek fülbevaló karikával.
a mancs mérete: 9 x 9 mm
a karika mérete: 12 x12 mm
Az ezüst gyerek ékszert biztonságos buborékos borítékban és ajándék dekoratív ékszerdobozban szállítjuk GLS futárral, vagy Foxpost automatába. Ajándék ékszerdobozainkat változatos színben és méretben, a legújabb trendnek és készletünknek megfelelően küldjük, véletlenszerű színben.
TAG-ek: Karika, kutya, lábnyom, kislány, fülbevaló
Kapcsolódó termékek
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.





1 nap
1-3 nap
2-4 nap
futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét















