Kör medálos Gravírozott ezüst Karikakislány fülbevaló (Kezdőbetű) - 8 mm
| Cikkszám: | 38039 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
1 db elérhető
|
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 8 mm x 8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.75 g |
| Felületkezelés: | Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Végső Galvanizálás: | Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
11.990 Ft
Egyedi névre szóló, gravírozott ezüst ékszer, fantasztikus egyedi neves ajándék bárkinek.
Név kezdőbetűjét belegravírozzuk a medálba. Kérlek add meg a Neved kezdőbetűjét (vagy annak a nevének a kezdőbetűjét akinek ajándékba kéred). Csak egy betű vagy számjegy kérhető.
Címkék: Kezdőbetű, betű, abc, saját név, keresztnév, betű, szám
Karika mérete: 1.2 cm, Medál mérete: 8 mm átmérőjű
Felhívjuk figyelmedet, hogy a névre szóló, egyedi készítésű termékekre a fogyasztóvédelmi törvény alapján az elállási jog nem érvényesíthető.
A neves ezüst ékszerekre a rendelést ezért csak előre utalással tudjuk felvenni.
TAG-ek: Kör, medálos, Gravírozott, ezüst, Karikakislány, fülbevaló, (Kezdőbetű), mm
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

1 nap
1-3 nap
2-4 nap
futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét