Lovas gyerek fülbevaló stift, 24k aranyozott
| Cikkszám: | 44732 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 8 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.55 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
7.990 Ft
Lehetséges opciók
Lovas gyerek fülbevaló, ezüst ékszer szett, patkó és ló fej, aszimmetrikus fülbevaló
925 sterling silver, fémjelzett, ezüst gyerek ékszer, ajándék dizájnos ékszerdobozzal
Az ékszer csomag tartalma: 1 pár fülbevaló ezüst záróvéggel és ajándék szilikon záróvéggel, díszdobozban.
24 karátos arannyal bevonva
A nyaklánc külön megvásárolható hozzá.
Az ezüst gyerek ékszert biztonságos buborékos borítékban és ajándék dekoratív ékszerdobozban szállítjuk GLS futárral, vagy Foxpost automatába. Ajándék ékszerdobozainkat változatos színben és méretben, a legújabb trendnek és készletünknek megfelelően küldjük, véletlenszerű színben.
TAG-ek: Lovas, gyerek, fülbevaló, stift, k, aranyozott
Kapcsolódó termékek
A kosarad hamarosan lejár
A kosaradban lévő ékszereket még félretettük Neked, de kb. 5 perc múlva a kosár időkorlátja lejár.
Kosaradban termék van
Ingyenes szállítás 35 000 Ft felett
AKCIÓ
-30%
-50%
-70%
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.
Akár -90% kedvezmény
Az akciós termékek száma korlátozott.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét
