Négyzet aranyozott ezüst cirkónia köves kislány fülbevaló
| Cikkszám: | 21810 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
1 db elérhető
|
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 4 mm x 4 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 2 | Foglalat : Karmos foglalat |
| Ezüst súly: | 0.35 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Záróvég: | Arany |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.990 Ft
Lehetséges opciók
Négyzet aranyozott ezüst cirkónia köves kislány fülbevaló
Kislány fülbevaló 925 ezüstből, kövekkel díszítve, amely szép ajándék születésnapra, névnapra. A gyönyörű gyerek ékszereink legnépszerűbb termékei az ezüst stift fülbevalók.
A Gyerek Ékszer Shop kínálatában többféle köves fülbevaló közül választhatsz, kristály és cirkónia kövekkel is. Az ékszerek ajándék díszdobozban érkeznek, így azonnal átadható meglepetést jelentenek kislányok számára.
TAG-ek: Négyzet, aranyozott, ezüst, cirkónia, köves, kislány, fülbevaló
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

1 nap
1-3 nap
2-4 nap
futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét