Pink lepkés kislány nyaklánc, pöttyös
| Cikkszám: | 40443 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Epoxi szín: | Fehér, Rózsaszín |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8 mm x 6 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.90 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.900 Ft
Lehetséges opciók
Pink és fehér pöttyös pillangós lány nyaklánc, ezüst
925 sterling silver, fémjelzett, ezüst gyerek ékszer, ajándék dizájnos ékszerdobozzal
Az ékszer csomag tartalma: 1 db nyaklánc 39 cm, illetve egy lepke medál a láncon.
Az ezüst gyerek ékszert biztonságos buborékos borítékban és ajándék dekoratív ékszerdobozban szállítjuk GLS futárral, vagy Foxpost automatába. Ajándék ékszerdobozainkat változatos színben és méretben, a legújabb trendnek és készletünknek megfelelően küldjük, véletlenszerű színben.
TAG-ek: Pink, lepkés, kislány, nyaklánc, pöttyös
Kapcsolódó termékek
A kosarad hamarosan lejár
A kosaradban lévő ékszereket még félretettük Neked, de kb. 5 perc múlva a kosár időkorlátja lejár.
Kosaradban termék van
Ingyenes szállítás 35 000 Ft felett
AKCIÓ
-30%
-50%
-70%
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.
Akár -90% kedvezmény
Az akciós termékek száma korlátozott.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét


