Színes virágos karika kislány fülbevaló, szivárvány
| Cikkszám: | 36988 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
1 db elérhető
|
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Epoxi szín: | Narancs, Piros, Világos zöld, Lila, Világoskék, Rózsaszín, Kék, Sárga |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 8 mm x 8 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.75 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.910 Ft
Színes virágos gyerek fülbevaló, szivárvány virág ezüst karika
925 sterling silver, fémjelzett, ezüst gyerek ékszer, ajándék dizájnos ékszerdobozzal
Az ékszer csomag tartalma: 1 pár fülbevaló és 1 pár karik.
Külön megvásárolható hozzá illő nyaklánc.
Az ezüst karika mérete: 1.2 cm átmérőjű
Az ezüst gyerek ékszert biztonságos buborékos borítékban és ajándék dekoratív ékszerdobozban szállítjuk GLS futárral, vagy Foxpost automatába. Ajándék ékszerdobozainkat változatos színben és méretben, a legújabb trendnek és készletünknek megfelelően küldjük, véletlenszerű színben.
TAG-ek: Színes, virágos, karika, kislány, fülbevaló, szivárvány
Kapcsolódó termékek
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

1 nap
1-3 nap
2-4 nap
futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét




