Alap stift kerek köves 24k aranyozott kislány fülbevaló 925 ezüst - 7mm
| Cikkszám: | 45201 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 7 mm x 7 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 2 | Foglalat : Karmos foglalat |
| Ezüst súly: | 0.6 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
7.900 Ft
Lehetséges opciók
Ezüst gyerek fülbevalóinkat ajándék ékszerdobozban küldjük.
TAG-ek: Alap, stift, kerek, köves, k, aranyozott, kislány, fülbevaló, ezüst, mm
A kosarad hamarosan lejár
A kosaradban lévő ékszereket még félretettük Neked, de kb. 5 perc múlva a kosár időkorlátja lejár.
Kosaradban termék van
Ingyenes szállítás 35 000 Ft felett
AKCIÓ
-30%
-50%
-70%
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.
Akár -90% kedvezmény
Az akciós termékek száma korlátozott.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét