Angyal aranyozott ezüst kislány karkötő - 18 + 2 cm
| Cikkszám: | 40952 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 12 mm x 10 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.35 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 18 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 2 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.900 Ft
Angyal aranyozott ezüst kislány karkötő - 18 + 2 cm
Kislány karkötő 925 ezüstből, amely szép ajándék lehet óvodai és iskolai ballagásra születésnapra, névnapra vagy különleges alkalmakra. A finoman kidolgozott gyerek karkötők kényelmes viseletet biztosítanak a mindennapokban is.
A Gyerek Ékszer Shop kínálatában többféle ezüst kislány karkötő közül választhatsz. Az ékszerek ajándék díszdobozban érkeznek, így azonnal átadható, kedves meglepetést jelentenek.
TAG-ek: Angyal, aranyozott, ezüst, kislány, karkötő, cm
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét