Anya lánya ezüst nyaklánc szett
| Cikkszám: | 30448 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
1 db elérhető
|
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 13 mm x 11 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 2.65 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
15.890 Ft
Anya és lánya ezüst nyaklánc szett, szív medállal, két szíves ezüst ékszerek
925 sterling silver, fémjelzett, ezüst gyerek ékszer, ajándék dizájnos ékszerdobozzal
A gyereknyaklánc hossza 39 cm (Daughter feliratos), az anya nyaklánc (Mother feliratos) hossza 45 cm.
Ha fordítva szeretné, hogy a gyermeke hordja az anya, Ön meg a lány a feliratot, akkor ajánljuk a 26389-es termékszámú anya lánya nyakláncunkat.
Feliratok: Mother, Daughter
Az ezüst gyerek ékszert biztonságos buborékos borítékban és ajándék dekoratív ékszerdobozban szállítjuk GLS futárral, vagy Foxpost automatába. Ajándék ékszerdobozainkat változatos színben és méretben, a legújabb trendnek és készletünknek megfelelően küldjük, véletlenszerű színben.
TAG-ek: Anya, lánya, ezüst, nyaklánc, szett
Kapcsolódó termékek
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

1 nap
1-3 nap
2-4 nap
futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét


