Csikóhal ezüst tini lány nyaklánc, 45 cm
| Cikkszám: | 46786 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 7.5 mm x 14 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.4 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 17 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.990 Ft
Csikóhal ezüst tini lány nyaklánc, 45 cm
Kislány nyaklánc 925 ezüstből, amely szép és kedves ajándék lehet születésnapra, névnapra vagy különleges alkalmakra. A finoman kidolgozott ezüst nyakláncok elegáns megjelenést adnak, miközben kényelmes viseletet biztosítanak a mindennapokban is.
A Gyerek Ékszer Shop kínálatában többféle kislány nyaklánc közül választhatsz, amelyek ajándék díszdobozban érkeznek, így az ékszer azonnal átadható meglepetésként.
TAG-ek: Csikóhal, ezüst, tini, lány, nyaklánc, cm
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét