Kereszt és Jézus ezüst karika kislány fülbevaló, 24k aranyozott
| Cikkszám: | 42134K |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Anyag: | 925 ezüst, fémjelzett 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Karika méret: | Karika mérete: 1.2 cm / 1.4 cm átmérőjű Medál mérete: 16 mm x 26 mm |
| Korosztály: | 10 éves kortól |
| Ékszerdoboz: | 1 db ajándék ékszertartó doboz |
| Viselet: | hétköznapra |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
15.990 Ft
Lehetséges opciók
Keresztelőre, születésnapra, bérmálkozásra, névadóra, bármilyen vallási alkalomra remek ajándék.
8. osztályos ballagásra, ajándék díszdobozban. Remek választás a 24 karátos arannyal bevont aranyozott exklúzív, elegáns ékszerünk.
TAG-ek: Kereszt, és, Jézus, ezüst, karika, kislány, fülbevaló, k, aranyozott
A kosarad hamarosan lejár
A kosaradban lévő ékszereket még félretettük Neked, de kb. 5 perc múlva a kosár időkorlátja lejár.
Kosaradban termék van
Ingyenes szállítás 35 000 Ft felett
AKCIÓ
-30%
-50%
-70%
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.
Akár -90% kedvezmény
Az akciós termékek száma korlátozott.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét