Kereszt ezüst karika kislány fülbevaló
| Cikkszám: | 43835 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 7 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.55 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.990 Ft
Kereszt ezüst karika kislány fülbevaló
Kislány karika fülbevaló 925 ezüstből, amely elegáns és kényelmes választás a mindennapokra és ünnepi alkalmakra is. A medálos karika fülbevalók játékos, mégis mutatós megjelenést adnak, ezért a gyerek fülbevalók között is népszerűek.
A finoman kidolgozott ezüst karika fülbevalók ajándék díszdobozban érkeznek, így születésnapra, névnapra vagy különleges meglepetésként is tökéletes választást jelentenek.
TAG-ek: Kereszt, ezüst, karika, kislány, fülbevaló
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét