Lófej ezüst köves karika kislány fülbevaló
| Cikkszám: | 41600 |
| Várható kiszállítás: | elérhető 1 db 1-2 nap kiszállítás |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 8 mm x 15 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.90 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 12 mm |
| Kristály: | Kövek száma : 2 |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.290 Ft
Lehetséges opciók
Fehér köves lovas, ezüst fülbevaló. lófej gyerek fülbevaló
925 sterling silver, fémjelzett, ezüst gyerek ékszer, ajándék dizájnos ékszerdobozzal
Az ezüst gyerek ékszert biztonságos buborékos borítékban és ajándék dekoratív ékszerdobozban szállítjuk GLS futárral, vagy Foxpost automatába. Ajándék ékszerdobozainkat változatos színben és méretben, a legújabb trendnek és készletünknek megfelelően küldjük, véletlenszerű színben.
TAG-ek: Lófej, ezüst, köves, karika, kislány, fülbevaló
Kapcsolódó termékek
AKCIÓ
-30%
-50%
-70%
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.
Akár -90% kedvezmény
Az akciós termékek száma korlátozott.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét
