Mini ezüst karika lány fülbevaló, 8 mm, 24k aranyozott
| Cikkszám: | 20027 |
| Várható kiszállítás: | elérhető 2 db 1-2 nap kiszállítás |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.25 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 1.2 mm x 8 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Tartalma: | 1 pár |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
7.990 Ft
Mini ezüst karika lány fülbevaló, 8 mm, 24k aranyozott
Kislány karika fülbevaló 925 ezüstből, amely egyszerre klasszikus és könnyen viselhető ékszer. Az alap karika fülbevalók letisztult megjelenésük miatt a gyerek fülbevalók között is kedvelt választások.
A finom kidolgozású ezüst karika fülbevalók kényelmes viseletet biztosítanak a mindennapokban, és ajándék díszdobozban érkeznek, így szép meglepetést jelentenek születésnapra vagy különleges alkalomra.
TAG-ek: Mini, ezüst, karika, lány, fülbevaló, mm, k, aranyozott
AKCIÓ
-30%
-50%
-70%
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.
Akár -90% kedvezmény
Az akciós termékek száma korlátozott.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét