Színes kereszt kristály gyerek kislány nyaklánc, 925 ezüst
| Cikkszám: | 22519 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 10 mm x 15 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.15 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Kristály: | Kövek száma : 15 |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 39 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.960 Ft
Kristály gyerek nyakláncunk nem csak csillog-villog a gyermeked nyakában, de egyedi megjelenést is kölcsönöz az ünnepi alkalmakkor.
A gyermekek számára készült ezüstnyaklánc a legjobb minőségű 925 ezüstből készül, a kristály pedig feldobja ezt a gyerek ékszert.
Minden gyerek ékszerünket, gyönyörű ajándék ékszerdobozban szállítjuk, így már a tárolásáról sem kell külön gondoskodni, és ajándéknak is remek.
TAG-ek: Színes, kereszt, kristály, gyerek, kislány, nyaklánc, ezüst
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét