Szív és Hullámok lány nyaklánc 925 ezüst - 45 cm
| Cikkszám: | 48390 |
| Várható szállítás: (csak munkanapokon) |
1 db elérhető
|
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 12 mm x 11 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.40 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatt nem ajánlott – apró alkatrészeket tartalmaz |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
12.800 Ft
Lehetséges opciók
Szív és Hullámok lány nyaklánc 925 ezüst - 45 cm
Kislány nyaklánc 925 ezüstből, amely szép és kedves ajándék lehet születésnapra, névnapra vagy különleges alkalmakra. A finoman kidolgozott ezüst nyakláncok elegáns megjelenést adnak, miközben kényelmes viseletet biztosítanak a mindennapokban is.
A Gyerek Ékszer Shop kínálatában többféle kislány nyaklánc közül választhatsz, amelyek ajándék díszdobozban érkeznek, így az ékszer azonnal átadható meglepetésként.
TAG-ek: Szív, és, Hullámok, lány, nyaklánc, ezüst, cm
Láttad már az akciónkat?
Most extra kedvezménnyel szerezheted be
a legcukibb ezüst fülbevalókat.

1 nap
1-3 nap
2-4 nap
futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét